Fotogalerie

Vandry 2020

Prázdniny 2020 byly ve znamení vandrů. Na první vandr vyrazili s br. farářem účastníci před-konfirmační přípravy, na druhý odvážní ze starší generace. Byť se jedná o dvě různé akce a různé generace, všimnete si společných zálib?

Svatby 2019

Svatba Němcových se uskutečnila 23. února 2019 v evangelickém kostele v Javorníku nad Veličkou, svatba Michaely Petránkové a Šimona Matějovského 21. dubna 2019 v kostele sv. Klimenta v Praze, svatba Šárky Hanouskové a Ondřeje Rašína 1. června 2019 v evangelickém areálu v Lysé nad Labem, svatba Masego Candy Mokotedi a Karla Budky 8. června 2019 v zámecké kapli hotelu Clara futura v Dolních Břežanech, svatba Radky Mádlové a Daniela Féra v kostele Všech svatých v Lázních Bělohrad 17. srpna 2019.

Uctění památky Mistra Jana Husa 2018

Jako každoročně uspořádal náš sbor na začátku července akci k uctění památky Mistra Jana Husa. Hlavním řečníkem byl teolog Mgr. Ondřej Kolář Th.D. Ve své přednášce hovořil o teologii, ideálech i politickém smýšlení Mistra Jana Husa. Po přednášce vystoupila hudební skupina Augenblick, která hraje a zpívá hebrejské a židovské písně. Vystoupení této skupiny bylo velmi emotivní. Možná k tomu přispělo i to, že zpěvákem této skupiny je Tomáš Molnár (farář ČCE z Trutnova), který na faře v Lysé nad Labem vyrůstal. Jeho tatínek Dalibor Molnár zde byl 36 let farářem.